• NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
  • DOLU KUYUDA SONA YAKLAŞILIYOR DOLU KUYUDA SONA YAKLAŞIL..
  • AKÖREN BELEDİYESİ KIZ ÖĞRENCİ PANSİYONU KAYITLARI BAŞLAMIŞTIR AKÖREN BELEDİYESİ KIZ ÖĞR..
  • KAN BAĞIŞI KAN BAĞIŞI..
  • SEYİR TERASI İNŞAATI TAMAMLANDI SEYİR TERASI İNŞAATI TAMA..
  • AKÖREN'DE TARIM VE HAYVANCILIK AKÖREN'DE TARIM VE HAYVAN..
Kurban Bayramı'nda Kurban Kesim ve Satış Yerleri Belirlendi
Kurban Bayramı'nda Kurban Kesim ve Satış Yerleri Belirlendi. İlçe Pazar Yeri Yanı Kurban Satışı, Kesim İçin İse Yeni Mezbaha ve Eski Mezbaha Olarak İki Ayrı Nokta Belirlendi.Belirlenen Yerler Dışında Kurban Satışı ve Kesimi Yapılmayacaktır.
KONYA-AKÖREN BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN İMAR PLAN İLANI
Konya ili Akören İlçesi Ahmediye Mahallesinde 108 ada 53,59,60,61,62 ve109 ada 76 numaralı parsellerde Güneş Enerjisine dayalı Elektrik Üretim ve İletişim Tesisleri Alanı düzenlemesine ilişkin
klm
YAŞLILARIMIZA HİZMET PROGRAMI
İLÇEMİZDE YAŞAYAN YAŞLI HEMŞERİLERİMİZİN ÇARŞI İHTİYACLARININ(Ekmek,ilaç vb.)BELEDİYEMİZ TARAFINDAN BU HİZMETİN YAPILMASI PLANLANMAKTADIR. İHTİYAC BEDELİNİN KİŞİ TARAFINDAN KARŞILANMAK ŞARTIYLA BU DURUMDA OLAN VATANDAŞLARIMIZI BELİRLEME MUHTARLAR ARACILGI ILE YAPILACAKTIR.İSİM BELİRLEMEDE VATANDAŞLARIMIZIN YARDIMLARINI BEKLIYORUZ.
MESAJ İSTEGİ
SİTEMİZDEN YAPILAN BELEDİYE MESAJ PROGRAMINA KAYIT İSTEKLERİ GÜNLÜK TAKİP EDİLEREK KAYIT YAPILMAKTADIR. YURTDIŞINDA YAŞAYAN HEMŞERİLERİMİZİN YURTDIŞI TELEFON NUMARALARINA KAYIT YAPILMAMAKTADIR. MESAJ SİSTEMİ YURTDIŞI TELEFON NUMARALARINA MESAJ KABUL ETMEMEKTEDİR.İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ
VEFAT Belediye Personelimiz Muhsin ERSOY'UN Eşi Dudu ERSOY Hanımefendi 03.12.2014 günü vefat etti.Allah rahmet eylesin.
Belediye Personelimiz Muhsin ERSOY'UN Eşi, Personelimiz Mesut ERSOY'un annesi ve Personelimiz Ahmet BIYIKLI'NIN ablası Dudu ERSOY Hanımefendi 03.12.2014 günü vefat etti.Allah rahmet eylesin.Kederli Ailesine baş saglıgı dileriz.
 

Lütfen Bilgileri Eksiksiz Giriniz!

4+4 = ?